TL

 Kreslíř a karikaturista   Oldřich Cimbálek


vtipy * karikatury * oznámení * pozvánky * blahopřání * diplomyBLAHOPŘÁNÍ, TABLA, PLAKÁTY, JMENOVKY

Každou chvíli se najde někdo známý, kdo slaví svátek, narozeniny či jiný významný životní počin. Tato stránka nabízí inspiraci, jak být při blahopřání vašim blízkým k těmto událostem neotřelí a originální. Vaše přání může zobrazovat vlastnosti, záliby nebo jiné oslavencovy charakteristiky. Přání s veselým obrázkem "šité na míru" vždy zaujme a nikdy nezklame. Blahopřání, tablo nebo i pohlednice mohou být zpracovány přesně dle vašich požadavků a uvedených vlastností a zálib oslavence. Forma přání je jakákoliv. Většinou jsou zpracovány na tvrdém hladkém papíru formátu A4 a A5, včetně textu, takže mohou být přímo použity. Je možné také dodat jen obrázek v elektronické podobě pro vyhotovení přání v profesionální tiskárně. Tisk je také možno zajistit.

Zvláštní nabídkou jsou také kompletní tabla, která jsou populární zejména slaví-li se významné výročí nebo pro sportovní kluby, maturitní třídy, pracovní kolektivy apod. Podoba a rozsah zpracování je pak jen věcí vzájemné dohody.

Uvedené ukázky použitých přání jsou z pochopitelných důvodů textově upraveny.

Copyright © Oldřich Cimbálek 2010.

TP

Tip !

Přání, tabla

Čeká vás gratulace kamarádovi, kolegovi, známému? Chcete být originální? Chcete zaujmout? Udělat radost? Není nic jednoduššího, než sdělit jeho zájmy, záliby, vlastnosti, neduhy a nechat si navrhnout přání na míru. Věřte, že takové přání sklízí vždy úspěch a mnohdy udělá větší radost než nákladný dar.
Jste skvělý kolektiv, třída, parta, sportovní klub a rádi byste měli nějakou památku nebo jen věnovali opravdu netradiční dárek?. Popřemýšlejte o možnosti nechat si udělat tablo. Možnosti jsou opravdu neomezené. Kreslené tablo, tablo z fotek nebo kombinace obou, přináší vždy radost a nečekaný úspěch.