TL

 Kreslíř a karikaturista   Oldřich Cimbálek


vtipy * karikatury * oznámení * pozvánky * blahopřání * diplomyKRESLENÉ VTIPY

Na této stránce jsou umístěny ukázky kreslených vtipů již publikovaných, zcela nových nebo vybraných z různých ucelených kolekcí pro týdenní kalendáře.
Kreslených anekdot v této podobě mám v archivu přes 700, takže zde zatím uvádím jen přehled několika málo z nich. Postupně však tuto sekci tematicky rozdělím a výrazně rozšířím pro občasné rozveselení a zahnání nudy :-)
Vtipy a obrázky je možno kreslit i tematicky na zakázku a poté z nich vytvořit například týdenní kalendář apod. Některé z uvedených vtipů jsou vybrány právě z takových kolekcí.

vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4 vtip A4

Copyright © Oldřich Cimbálek 2010.

TP

Tip !

Kreslené vtipy

Což takhle vydat svůj vlastní týdenní nebo měsíční kalendář nebo kalendář prezentující vaši organizaci či zájmový klub. Stačí vybrat jen téma, např. vodáci, cyklisti, turisti, fotbalisti apod., a nechat si navrhnout kolekci vtipů nebo celý kalendář. Do obrázků lze zakreslit i konkrétní situace, lidi, zážitky - vše, co by vás a vaše blízké potěšilo, a vše na co byste rádi měli nějakou památku.